W jaki sposób rozpocząć trening oddechu funkcjonalnego Metodą Butejki?

Zapisz się na warsztat wprowadzający

Warsztaty “Wstęp do metody Butejki” prowadzę raz w miesiącu lub częściej w zależności od ilości osób chętnych. Odbywają się zarówno w formacie stacjonarnym w moim studio jogi w Warszawie przy ulicy Raszyńskiej 15 jak i ONLINE poprzez platformę Clickmeeting. Warsztat trwa 3 godziny podczas, których zaczerpniesz wielu przydatnych informacji z zakresu fizjologii oddechu, dowiesz się jaki jest Twój oddech i jaki zakres pracy jest przed Tobą, a także poznasz wszystkie techniki oddechowe Metody Butejki. Listę warsztatów znajdziesz na stronie głównej. Jeśli w tej chwili nic nie organizuję napisz do mnie maila.

Zapisz się na sesję indywidualną

Jeśli po warsztacie zdecydujesz, że chcesz rozpocząć trening i wdrożyć nowe nawyki oddechowe do swojego życia zaproszę Cię na sesję indywidualną. Klientów przyjmuję stacjonarnie w studio na Raszyńskiej w Warszawie oraz w Radości w Gabinecie Psychoterapii Beaty Kosior w wybrane dni tygodnia, a także ONLINE. Ilość sesji zależy od Ciebie, Twoich potrzeb, stanu zdrowia, a także postępów w praktyce metody oddechowej. Na początek zwykle proponuję 5 spotkań.

Konsultacje

Jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztacie i chcesz przejść od razu do spotkań indywidualnych, umów się na konsultację. Porozmawiamy o Twoim stanie zdrowia i celach, a następnie stopniowo wprowadzimy teorię i praktykę podczas dalszych sesji.

Sesje grupowe

Sesje oddechowe nie zawsze muszą być indywidualne, mogą odbywać się w małych grupach do 3 osób. Jest to dobre rozwiązanie jeśli cała rodzina chce wspólnie rozpocząć praktykę oddechu funkcjonalnego.

Przewiń do góry