Polityka prywatności

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że zależy Ci na swojej prywatności. Nam też na niej zależy, dlatego przedstawiamy Ci poniżej politykę prywatności, z której dowiesz się, jakie dane zbieramy, jak je przechowujemy i do czego wykorzystujemy. W razie pytań i wątpliwości, możesz do mnie napisać na adres e-mailowy: studio@terazrelax.pl

Informacje ogólne

1. Administratorem danych osobowych powierzanych na stronie i w związku z prowadzeniem zajęć jogi i pracy z ciałem jest KATARZYNA KOSIOR reprezentująca firmę TERAZ RELAX KATARZYNA KOSIOR z siedzibą w Józefowie, przy ul. Granicznej 27
2. Przetwarzanie danych dotyczy serwisu www.harmoniaoddechu.pl, działalności związanej z prowadzeniem terapeutycznych sesji oddechowych, a także ruchowych w tym jogi stacjonarnie w studiu w Warszawie, przy ul Raszyńskiej 15/50 oraz działalności warsztatowej stacjonarnej i wyjazdowej.
3. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem w zakresie usług, które potrzebne są do prowadzenia strony internetowej, księgowości, warsztatów oraz mailingu. Dane udostępniane są tylko w celach koniecznych, aby korzystać z wyżej wymienionych usług, nie będą udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych.
4. Polityka prywatności została wprowadzona w związku z wejściem w życie RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Cały dokument w języku polskim można pobrać, klikając tutaj.

Uprawnienia i bezpieczeństwo

1. W momencie, w którym powierzasz nam dane, przysługują Ci uprawnienia:
do wglądu, jakie Twoje dane przetwarzamy,
do korekty danych,
do wycofania zgody na przetwarzanie danych,
do całkowitego usunięcia danych (poza fakturami, które musimy przechowywać).
2. Dbamy o bezpieczeństwo danych, które nam powierzasz. Administrujemy serwisem harmoniaoddechu.pl z prywatnego komputera, do którego mamy dostęp tylko my. Komputer zabezpieczony jest hasłem. Drugi komputer na stałe umieszczony jest w siedzibie studia jogi w Warszawie. Aby zalogować się na serwisie jako administrator serwisu, należy wpisać hasło. Dokumenty księgowe oraz umowy przechowujemy w siedzibie firmy, nie mają do nich dostępu osoby trzecie.
3. Jako administratorki informujemy, że stosujemy ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń, a przede wszystkim zabezpieczamy dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym bądź zabraniem przez osoby nieupoważnione.

Zapisy na zajęcia jogi i warsztaty

1. Aby uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych w studiu stacjonarnym w Józefowie, należy zapisać się poprzez serwis www.app.fitssey.com/terazrelax To serwis stworzony specjalnie na potrzeby tworzenia harmonogramów oraz zapisu na zajęcia sportowe.
2. Aby uczestniczyć w warsztatach i wyjazdach warsztatowych, należy zgłosić chęć zapisu do administratora poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Administrator zapisuje dane osób (imię i nazwisko, e-mail i/lub numer telefonu). Dane te są potrzebne wyłącznie w celach informacyjnych, nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych.
3. Do danych osób zapisujących się na zajęcia mają dostęp również pracownicy stacjonarnego studia jogi w Józefowie. Pracownicy pouczeni są o prywatności danych i o tym, jak ważne jest ich zabezpieczenie przed osobami nieupoważnionymi. Pracownicy mają dostęp tylko do tych danych, które zbierane są przy zapisie przez serwis www.app.fitssey.com. Nie mają zaś wglądu do dokumentów księgowych.

Cel przetwarzania danych

1. Przekazujesz dane administratorom dobrowolnie podczas zapisywania się na zajęcia, kursy, warsztaty i wyjazdy. Twoje dane widoczne są dla administratorów również wtedy, kiedy komentujesz posty w grupie uczestników zajęć administratora i na fanpage’u na Facebooku.
2. Dane przekazane podczas komentowania na Facebooku wykorzystywane są wyłącznie w celach komunikacji między administratorem a użytkownikami wyżej wymienionych serwisu. Podczas komentowania wymieniamy się spostrzeżeniami, poradami czy recenzjami. Facebook posiada swoje silne zabezpieczenia oraz politykę prywatności.
3. Dane przekazywane podczas zapisu na zajęcia, kursy, warsztaty i wyjazdy potrzebne nam są do identyfikacji uczestników danych zajęć. Dzięki tym danym wiem, kto jest zapisany, i mogę skontaktować się z uczestnikami w razie konieczności przekazania ważnych informacji, np. takich, jak zmiana daty lub miejsca. Jeśli uczestnik wyrazi zgodę, dane mogą być również wykorzystane w celach marketingowych i posłużą do przekazania informacji o kolejnych kursach, warsztatach i wyjazdach bądź innej działalności sprzedażowej lub usługowej.

Logi

1. Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie zapisywane jest w logach serwera, które obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze.
2. Logi nie są wykorzystywane w celu identyfikacji osoby, mają wyłącznie charakter informacyjny i pomocniczy służący do administrowania stroną. Ich zawartość znana jest wyłącznie administratorowi oraz osobom upoważnionym do administrowania serwerem.
Powierzenie przetwarzania danych osobowych
1. Powierzone dane mogą być przetwarzane przez podmioty, które są podwykonawcami administratora. Dane powierzane są tylko w zakresie potrzebnym do pomocy w świadczeniu usług. Tym podmiotom powierzam dane:

  • Kancelaria Doradcy Podatkowego Urszula Kępińska “Interlex” Biuro Rachunkowe, ul. Derkaczy 34A, 04-973 Warszawa

Postanowienia ogólne

1. Jako administratorki dbamy o Twoją prywatność i dochowujemy wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne.
2. Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez adres e-mail: studio@terazrelax.pl.

Przewiń do góry