Rozpracuj swój oddech: wstęp do m. Butejki (WYDARZENIE ONLINE)

Rozpracuj swój oddech: wstęp do m. Butejki (WYDARZENIE ONLINE)

Jakiś czas temu zaczęłam nazywać nasza obecną rzeczywistość kryzysem oddechowym. Dziś z oddychaniem mamy problem nie tylko dlatego, że dotknęła nas epidemia choroby atakującej drogi oddechowe, ale również dlatego, że narastający stres zmienia nasz oddech, karmi niepokój i nie pozwala nam normalnie funkcjonować.
 
Podczas tego kameralnego spotkania online chciałabym poruszyć przekrojowo tematykę zdrowego oddychania i odpowiedzieć przede wszystkim na pytanie:
❓ Co to jest zdrowe oddychanie?
❓ Jak należy oddychać prawidłowo na co dzień?
❓ Dlaczego dzieje się tak, że nie oddychamy dobrze?
✅ I co najważniejsze chciałabym pokazać Wam sposoby na zmianę i poprawę swoich wzorców oddechowych czyli zaprezentować Wam konkretne ćwiczenia oddechowe.
 
Zapraszam Was na kameralne spotkanie w grupie kilku osób podczas, którego będziemy mogli indywidualnie porozmawiać o Waszych oddechach i znaleźć sposób na poprawę jakości oddychanie, a tym samym na utrzymanie zdrowia i dobrego samopoczucia.
 
Zapraszam w szczególności osoby mające problemy:
👉 ze stresem, lękiem i niepokojem
👉 astmą
👉 chrapaniem i bezdechem sennym
👉 przewlekle niedrożnym nosem
👉 alergią
👉 nadciśnieniem
👉 a także osoby borykające się z powikłaniami oddechowymi po chorobie
Wymieniłam powyższe schorzenia ponieważ praca z oddechem metodą Butejki jest doskonałą terapią WSPOMAGAJĄCĄ przy powyższych dolegliwościach, które często związane są z nadmiernym oddychaniem. Tak, podobnie jak można jeść za dużo, tak można też za dużo oddychać i podczas tego warsztatu postaramy się wyjaśnić dlaczego tak jest.
 
👩‍🏫 Prowadząca
Katarzyna Kosior: Jestem instruktorką metody Butejki oraz instruktorką Hatha/Vinyasa Jogi. Uczę zdrowego, funkcjonalnego oddychania poprzez klasyczne ćwiczenia oddechowe metody Butejki, ale także pracę z ciałem ponieważ wierzę, że obie dziedziny pięknie się wzajemnie uzupełniają i dzięki połączeniu pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty.
Więcej o metodzie butejki możecie poczytać na moich stronach internetowych harmoniaoddechu.pl, terazrelax.pl, a także na oficjalnej stronie metody w Polsce butejko.pl
 
✒️ Zapisy
Zapiszesz się łatwo online klikając w ten link: Rozpracuj swój oddech: wstęp do m. Butejki (WYDARZENIE ONLINE)

Dodaj komentarz

Przewiń do góry